1K Kapalı Bara Sistemleri üretime başladığı 2012 yılından beri sürekli kendini geliştirerek bugünlere kadar ulaşmıştır.

Sürekli daha yeni, kaliteli düşüncesi ile hareket etmektedir.1K Kapalı bara Sistemleri üretim fikri, kurucumuzun sektördeki tecrübesi ve bu ülke için bir kazanım üretme düşüncesi ile başlamıştır. Yapılmak istenen; hiç arıza yapmayan ve dünyanın en kaliteli bara üretmektir. Geçen zaman içinde bu düşünce hayata geçmiştir.

Ayrıca 1K kapalı bara markası dünyada en kalın bakır kesitine sahiptir. 1K Kapalı Bara Sistemlerinin kullandığı bakırlar çok özellikli bakırlardır. Elektrolitik bakırdan %99.75 saflıkta bakır kullanılmaktadır.1K kapalı bara kullandığı plastiklerde de çok hassas davranmaktadır. Orijinal ham maddeler kullanılmaktadır. Bunun göstergesi ise plastiklerimiz kırmızı renkte yapılmaktadır. Siyah renkli olan plastikler her türlü geri dönüşüm ürünlerini birleştirip ve siyah boya ile boyamak suretiyle kamufle edilebilir. Fakat kırmızı renk sadece orijinal ham maddeden elde edilmektedir. Trolley busbar ürünlerimiz bu sebeple  kaliteli ve orjinaldir.

Şimdi sizlere genel anlamda 1K Kapalı Bara Sistemleri hakkında bilgi paylaşalım…

Sektörde ki bazı firmalara göre bakır kesitleri ve amper değerleri

Firma İsmi

Bakır Kesiti (mm2)

Amper Değerleri (A)

. . . . .  Avrupa

10.4                       63

. . . . .  Avrupa

15

75
. . . .  Yerli13.6

75

1K Sadece

1450
1K Sadece21

75

1K Sadece

28100
1K Sadece35

150

1K Sadece42

200

 

Nasıl Bu Kadar Kalın Bakır Kullanıp Kâr sağlıyorsunuz?

İstanbul firmaları ve Avrupa firmaların yapısal giderleri çok yüksek durumdadır.

Örnek;

  • Kira
  • İşçi maaşları
  • Klasik üretim modelleri

1k bara firması giderleri;

  • Anadolu şehrinde mütevazı kira giderleri
  • Bir aile şirketi ve işine âşık insanlar
  • Lokal üretim
  • Uzman personel kadrosu

1K Kapalı Bara Sistemleri Kullanımı

1K bara dünyanın en kalın bakırlarını kullanmaktadır. Bu durum uzun mesafeli bara sistemlerinde diğer firmalardan 75A/13,6 mm2 kullanılması yerine 1k da 50A/14mm2 yeterli olmaktadır. Bu aradaki fark 1m de yaklaşık 4 $ fark oluşturmaktadır. Bugün itibari ile 28 ülkeye 1K Kapalı Bara Sistemleri ulaşmıştır.Daha fazla 1k bara sistemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hedefimiz Türkiye’ye yakışır bara üretmektedir. Cumhuriyetin 100. Yılında 2023 de kendi sektörümüzde Türkiye’ de lider marka ve dünyada 50 ülkeye ulaşmaktır.

Gururluyuz

Çünkü Biz Türkiye’yiz!

www.1kbara.com