1KBARA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Her şey sizin kazanmanız için…

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan 1KBARA, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.
1KBARA standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

KALİTE

BİZ TUTKUYUZ

MÜŞTERİ ODAKLI

BİZ KİMİZ

1K ENDÜSTRİ ELEKTRİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 2016 yılında Samsun’da kurulmuştur. 1K Bara 1981 yılında Samsun’ da mütevazi ölçülerde kurulan bir şirket olarak bina tesisat elektrikçiliği konusunda işe başlamıştır. İlerleyen yıllarda gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek sektördeki yeni uygulamalar konusunda tecrübe sahibi olmuştur.

1981 yılında kurulan firmamız, sürekli büyüyen müşteri portföyü ve iş hacmi ile güzel bir yere gelmiştir. Yıllar içerisinde yaptığımız her iş, çözüm ürettiğimiz her sistem bizi başarıya götüren en önemli etken olmuştur. Yıllar içerisinde Elektrik ve Otomasyon sektöründeki değişikliklere uyum sağlamak ve teknolojinin gerisinde kalmamak adına, kendimizi ve ekibimizi sürekli yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda 1K ENDÜSTRİ kurulmuştur. Sektörde artış gösteren makine sayısı ile elektrik tesisatı ve kabloların düzenlenme ihtiyacı belirmiştir. Hem kullanım kolaylığı hem de işçi sağlığı ve güvenliğine uygunluğundan dolayı kapalı kutu bara sistemleri bu ihtiyaçları karşılamaktadır.

1K ENDÜSTRİ, üretim faaliyetlerini ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun şekilde sürdürmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen 1K ENDÜSTRİ,  üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir. Bölge bayileri ve müşteri ağı her geçen sene daha geniş bölgelere yayılan 1K dünyanın  20 ülkesine yaptığı ihracatıyla vizyon ve misyonun gerekleri doğrultusunda büyümesine devam etmektedir.

We prodoce for World…Dünya için üretiyoruz… iş felsefemizle Üretime verdiğimiz hassasiyet, titizlikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak  Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunan geniş bir ürün yelpazesi ve çok iyi bir hizmet ile her seferinde güvenerek alabilecekleri müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

Uluslararası düzeyde rekabetçi, özgün güç iletim sistemleri üretimi yapan şirketler arasında ÜRÜN, HİZMET, KALİTE, MALİYET ve TESLİMAT performans göstergelerinde verdiğimiz güvenle EN İYİ  ve sektöründe dünya pazarında vazgeçilmeyen bir marka olmak.

 • Arge
 • Kalite
 • Çözümcülük
 • Dürüstlük
 • Güvenilirlik
 • Eğitim
 • Esneklik
 • Doğaya Saygı
 • Müşteri Odaklılık
 • Sorumluluk
 • Sürekli Gelişim

 

Gelişen Teknoloji

Hammaddeden nihai ürüne; müşteri-çalışan-tedarikçi ilişkilerinden çevre duyarlılığına kadar tüm iş süreçlerimizde, kaliteyi bir bütün ve sürekli geliştirilmesi gereken bir zorunluluk olarak görüyoruz. “Code of Conduct” yani “Etik Çalışma Kurallarını” işletmemizin kalbinde taşıyoruz.

 

40 yıldır attığımız her adım geleceğin vizyonu oldu. Operasyonel verimlilik içerisinde büyük yatırımların, yüksek kalitedeki 1K ürünlerinin arkasında, cesaret dolu atılımların temelinde hep büyük düşüncenin izleri vardı.

1K olarak kurulduğumuz 2016 yılından bugüne  bara sektörünün en hızlı büyüyen kurumlarından biri olduk. Hızlı düşündük, hızlı uyguladık, müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü hızımızla daha da pekiştirdik.

 

İstikrar ve güveni işletmemizin beynine yazdık. Dönemsel dalgalanmalardan etkilenmeden, müşterilerimiz ile olan uzun yıllara dayanan işbirliğimiz artarak devam ediyor.

İlişki kalitemizin temelini etik yaklaşım ve saygı ile pekiştirdik. İnsanlara, kurumlara, doğaya karşı davranış kalitemiz model oldu.

 

Rekabet etmedik, rekabet ürettik! Yeni fikirler, Daha kaliteli bir üretim için daha farklı, daha özel ürünler üretiyoruz.

Pazarı dünya olarak görüyoruz. Yerel değerlerimize sahip çıkarak bara sektörünün güçlü bir global aktörü olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Kalkınmayı insan ve çevre bazlı olarak yorumluyoruz. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevresel, ekonomik ve sosyal sürdürülebilirlik standartlarını tüm iş süreçlerimizde hakim kılıyoruz.

 

 

FAALİYET ALANLARIMIZ

Bizlere hemen ulaşmak ve bilgi almak için iletişim  sayfamıza bakabilirsiniz.